terminal IT-G500

  • Windows Embedded Handheld 6.5 lub Embedded Compact 7
  • Pojemnościowy ekran 4,3" 
  • WLAN 802.11 A/B/G/N (max. 65 Mbit/s)
  • Laser, Imager, Aparat 5 Mpx
  • 1 GB pamięci RAM z WEC 7 / 512 MB w wersji WEH 6.5
  • Ultra lekki - waga od 245-270 g
  • ISO 13407 Human - Centered Design
ramka_dol

Atrakcyjny dla użytkownika i sprawdzający się w branży

Casio IT-G500, swego rodzaju ręczny komputer firmowy, jest niezwykle wytrzymały jeśli chodzi o branżę PDA. Łączy w sobie prostą, intuicyjną obsługę i ochronę inwestycji oraz solidność  przemysłowych urządzeń ręcznych. Duży pojemnościowy, kolorowy wyświetlacz może być obsługiwany bez rysika, a przy tym jest  zoptymalizowany do wyświetlania dokumentów PDF i aplikacji biurowych. Dlatego IT-G500 jest idealnym towarzyszem w biznesie na co dzień. Otwiera on całkowicie nowe metody komunikacji i współpracy z zakresu zarządzania, sprawdza się też na innych poziomach biznesu– na przykład w sektorze handlu detalicznego, POS, służby zdrowia czy usług.

Wyświetlacz Multi-Touch - zoptymalizowany do wyświetlania dokumentów

4,3 - calowy wyświetlacz TFT z BlanView 480x800 WVGA pikseli zapewnia 23% większą powierzchnię i informacji niż konwencjonalny wyświetlacz VGA. Z podświetleniem LED, zapewnia optymalną czytelność w ciemności w szerokim zakresie środowisk roboczych. Specjalna technologia wyświetlania od CASIO gwarantuje, że ekran dotykowy może wytrzymać nagłe uderzenia i jest odporny na wstrząsy i upadki.. Można z niego łatwo odczytywać zarówno w ciemności, jak również w miejscach naświetlonych, daje też możliwość wyświetlania obszernych dokumentów PDF, tabel programu Excel, prezentacji PowerPoint, grafiki i fotografii, a także filmów (MPEG4/WMV).

Wystarczająco solidny do ciężkich warunków pracy

 Z 1,5-metrową odpornością na beton, zachlapanie i ochronę przed kurzem, zgodnie z IP67  oraz temperaturami pracy od -20C do +50C, terminal IT-G500 wytrzymuje wyzwania  codziennego dnia pracy w wielu dziedzinach i bezwzględnie dostosowany jest do użytkowania wewnątrz lub na zewnątrz budynku.

Wygoda użytkowania

CASIO IT-G500 został zoptymalizowany pod kątem obsługi jedną ręką i ma głowicę skanera pod kątem w dół o 25°. Przez pochylenie skanera w ten sposób, że urządzenie jest wygodne do mocowania, a użytkownik może zobaczyć ekran podczas skanowania. Trzy przyciski spustowe pomagają zminimalizować ilość ruchów palca. Ze względu na symetryczny układ przycisków, to jest tak samo łatwe zarówno dla prawo i leworęcznych użytkowników do zasilania urządzenia.

Cyfrowy aparat fotograficzny z wbudowanym RFID / NFC i GPS

Wbudowany aparat cyfrowy idealnie nadaje się do tworzenia dokumentacji dla celów kontroli jakości i uszkodzenia zapisu. Wspólne protokoły w dziedzinie technologii RFID, karty bezstykowe i Near Field Communication (NFC) są obsługiwane. Bieżąca lokalizacja może być łatwo określona za pomocą współrzędnych położenia zintegrowany GPS.

Gotowy do wymagających zastosowań

CASIO IT-G500 wyposażony jest w wydajny procesor ARM Cortex® A9 dwurdzeniowy (1,5 GHz). Wraz z pamięcią (1 GB lub 512 MB pamięci RAM i 4 GB pamięci ROM), urządzenie zapewnia wysoką wydajność. "Powered by Microsoft® Windows® embedded Handheld 6.5 lub  Compact 7" Technologia ułatwia integrację urządzenia z istniejącymi aplikacjami i standardowych rozwiązań. To gwarantuje, że urządzenie będzie bezpieczna inwestycja na wiele lat i nadaje się do stosowania w różnorodnych zastosowaniach wymagających.

Idealny do stosowania w handlu detalicznym, przemyśle i sektorze usług

Dzięki selekcji dziewięciu różnych modelach konfiguracji, najbardziej ekonomiczny i optymalny model serii IT G500 może być stosowany do każdego zadania. Jedna grupa posiada wbudowany skaner laserowy, a drugi jest wyposażony w kamerę CMOS. Oprócz możliwości szybkich sieci WLAN, obie grupy mogą być również wykonane mobile razie potrzeby poprzez zastosowanie kart SIM dla sieci WWAN.

Copyright 2010 © All rights reserved. ZIBI S.A., ul. Wirażowa 119, 02-145 Warszawa.

Infolinia: 0801 120 110, tel.: (+48 22) 32 89 111, fax: (+48 22) 32 89 112