terminal V-T/N500

  • System operacyjny Android™ 4.0.4
  • Temperatura pracy -20 do +50 
  • 3G WWAN (UMTS/HSPA)
  • Wyświetlacz 10,1"
  • Odporny na zapylenie oraz zachlapanie - norma IP54
  • Odporność na updek - 1m
  • Wymienny akumulator
ramka_dol

 

Bezpieczeństwo poufnych danych

Nielegalny dostęp, potencjalne wirusy lub kradzież sprzętu, to najpopularniejsze zagrożenia mobilnych urządzeń. Aby temu skutecznie zapobiec, tablet CASIO wyposażono w najnowocześniejsze systemy zabezpieczeń takie jak: technologia  NFC, ograniczenia instalacyjne, akustyczny alarm chroniący przed kradzieżą lub szyfrowanie z wykorzystaniem technologii kart SAM.

Solidny i wytrzymały

Tablet CASIO wytrzyma upadki na beton z wysokości 1,0 m. Jego obudowa jest odporna na kurz i wodę, a zakres pracy temperatur w jakich działa sięga od -20 do +50 ° C. W związku z tym, tablet CASIO doskonale nadaje się do profesjonalnego użytku, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz, w różnych branżach i sektorach.

Inteligentna technologia, dostosowana do wymogów Twojego biznesu 

10,1-calowy wyświetlacz LCD CASIO multi-touch, reaguje zarówno na dotyk palca jak i na rysika, dzięki czemu wykonasz swoją pracę szybko i niezwykle dokładnie, wychwytując w prosty sposób takie szczegóły jak najdrobniejsze detale grafiki czy podpisy. Dostępne są również aplikacje, w których niektóre treści mogą działać tylko i wyłącznie za pomocą rysika. Wartym uwagi jest też zastosowanie w tym tablecie ładowania indukcyjnego i wydajnego akumulatora, który łatwo wymienić, bez konieczności użycia jakichkolwiek narzędzi.

Komunikacja bez ograniczeń

Tablet CASIO gwarantuje szybką, nieskomplikowaną wymianę danych, zarówno wewnątrz firmy jak i w warunkach całkowicie mobilnych. Dla aplikacji WLAN, urządzenie wykorzystuje 802.11 a, b, g, n. oraz Bluetooth ® 4.0/LE. 

Copyright 2010 © All rights reserved. ZIBI S.A., ul. Wirażowa 119, 02-145 Warszawa.

Infolinia: 0801 120 110, tel.: (+48 22) 32 89 111, fax: (+48 22) 32 89 112