terminal DT-970

  • Do 200 godzin pracy na baterii
  • Norma IP 67
  • Bluetooth© Ver.2.1+EDR (Class2)
  • Ergonomiczny i lekki - 215 g
  • Skanowanie do podłączonych urządzeń
ramka_dol

 

Ergonomiczny terminal z ogromną wydajnością.

Podręczny terminal DT-970 to bardzo wydajny komputer mobilny, wymagający jedynie dwóch alkaicznych baterii (AA) aby w przybliżeniu pracować około 200 godzin. Urządzenie jest w stanie wytrzymać upadek na beton z wysokości do dwóch metrów, jednoczenie jest zabezpieczony przed wszelkimi uderzeniami, które mogą mieć miejsce podczas codziennego użytkowania. Dzięki zabezpieczeniu przed kurzem jak i wilgocią według normy IP67, produkt Casio można użytkować w środowiskach w których większość urządzeń zgłosi usterkę w bardzo krótkim czasie. W zależności od typu wybranej opcji, terminal może posiadać skaner kodów kreskowych skierowany pod różnym kątem.

Stworzony z myślą o człowieku – ergonomiczny, lekki, intuicyjny

Zanim DT-970 został zaprojektowany, było oczywistym to że ma być urządzeniem skoncentrowany na człowieku. Terminal jest bardzo  wygodny w użyciu, jego kształt został tak zaprojektowany aby zwiększyć efektywność pracy na operacjach używając jednej dłoni. Jego przystosowane do ludzkiej ręki wykonanie jak i powierzchnia antypoślizgowa gwarantuje nie męczący dłoni jak i bezpieczny uchwyt jak i również ruchy, wykonywane podczas obsługi urządzenia są wyjątkowo łatwe i nie męczące.

Odporny, niezawodny i gotowy do użycia w każdym momencie

Specyfikacja DT-970 pozwala na łatwe użytkowanie urządzenia, nawet w miejscach gdzie nie znajdziemy skomplikowanej infrastruktury. Potencjalne zastosowanie terminalu to przeprowadzanie inwentaryzacji, przygotowanie zamówień oraz przyjmowanie dostaw. W wymienianych przypadkach, sieci WI-FI czy stacja dokująca nie jest potrzebna dlatego też użytkownik potrzebuje jedynie dwóch alkaicznych baterii AA.

Odporność na upadek, wodoodporny, zabezpieczony przed kurzem

Urządzenie wytrzyma upadek na beton z wysokości do 2 metrów, posiada zabezpieczenia ochraniające je przed wszelkimi uderzeniami, które mogę mieć miejsce każdego dnia ciężkiej pracy. Norma IP67 zapewnia użytkowanie urządzenia w środowisku o temperaturach od -20 do 50C, zabezpieczenie przed wilgocią, wodą jak i kurzem.

Ogromna moc do pracy przez 200 godzin.

Dzięki zaawansowanej technologii systemu zarządzania energią, DT-970 jest idealny do długotrwałych prac. Dwie alkaiczne baterie (AA) wystarczają aby uzyskać czas operacyjny bliski 200 godzin ciągłej pracy. W dodatku terminal można zasilić łatwo wymiennymi akumulatorami NiMh.

Idealny kąt nachylenia skanera dla każdej aplikacji.

Dostępne dwa modele, gdzie każdy charakteryzuje się różnym kątem nachylenia skanera, w wyniku czego DT-970 można idealnie dopasować do używanej aplikacji. W dodatku, szerokość wiązki laserowej skanera jest w pełni konfigurowalna, co zapewnia szybkie skanowanie i minimalne zakres błędu podczas skanowania bardzo blisko umieszczonych kodów kreskowych.

Skanowanie bezpośrednio do uruchomionych aplikacji.

DT-970 jest wyposażony w Bluetooth® HID do szybkiej i prostej komunikacji danych pomiędzy terminalem a tabletem lub PC. Funkcjonalność znacznie rozszerza możliwości samego urządzenia jeśli chodzi o proste zaczytywanie danych. Dla przykładu DT-970 może służyć jako zewnętrzny skaner kodów kreskowych, połączony przez Bluetooth lub połączenie szeregowe, pozwalając operatorowi skanowanie do standardowych aplikacji na komputerze osobistym.

 

 

 

 

Copyright 2010 © All rights reserved. ZIBI S.A., ul. Wirażowa 119, 02-145 Warszawa.

Infolinia: 0801 120 110, tel.: (+48 22) 32 89 111, fax: (+48 22) 32 89 112